درباره هتل یو

هتل یو (تحت مجوز شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آترینا پرواز) فعالیت خود را از سال 1393 شروع کرده است. در طی قریب به 7 سال از شروع فعالیت این شرکت به خواست خدا و الطاف الهی توانسته ایم سابقه درخشانی در ارائه خدمات گردشگری به مسافرین داشته باشیم و مشکلات حادث شده در مسیر را به حداقل برسانیم. در طول این مدت رابطه نزدیکی با اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری بابت انجام کلیه دستورالعملها داشته و ازین بایت بسیار خوشحالیم.

شرکت در حال حاضر دارای مجوزهای صدور بلیط از سازمان هواپیمایی کشوری و مجوز تورگردانی از اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و صدور بلیط قطار از راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.

با توجه به تمرکز اصلی شرکت در بحث تور و علی الخصوص تور کیش و قشم که به صورت تخصصی انجام میشود، بنا را بر این گذاشتیم در سایت رزرواسیون "هتل یو" فعلا فعالیت را در قالب رزرو هتلهای کیش و قشم شروع نموده و در ادامه مسیر رزرواسیون کلیه شهرهای ایران در تحت پوشش قرار دهیم.

محل فعلی شرکت در حال حاضر واقع در مشهد بلوار سجاد بزرگمهر شمالی 2 پلاک 44 طبقه چهار بوده و همه روزه از ساعت 08:00 صبح الی 19:00 عصر فعال می باشیم. در غیر از ساعات اداری نیز از طریق تلفن همراه واقع در سایت پاسخگو کی باشیم.

از اینکه بابت سفرهای خود ما را بعنوان معتمدتان انتخاب کرده اید بسیار خرسندیم.